Радна тијела

Комисија за избор и именовања
1. Оливера Брдар Мирковић, предсједник комисије
2. Кабић Драгослав
3. Бране Радановић
4. Сеад Јакуповић
5. Ранко Колар

Мандатно имунитетска комисија
1. Суртов Младен, одборник ПДП - предсједник
2. Рађеновић Сања, одборница СДС - зам. предсједника
3. Дуратовић Мирсад, одборник ДФ

Комисија за прописе
1. Драгојевић Горан, одборник СНСД - предсједник
2. Совиљ Валентина, одборница ДНС - зам. предсједника
3. Грабеж Далибор, одборник ПДП
4. Мирић Радмила, представница ДНС
5. Кос Далибор, представник СНСД

Комисија за награде и признања
1. Кос Желимир, одборник ДНС - предсједник
1. Гарибовић Сабахудин, одборник СДА - зам. предсједника
2. Драгојевић Горан, одборник СНСД

Комисија за вјерска питања
1. Радановић Бране, одборник ДНС - предсједник
1. Трњанин Месуд, одборник СДА - зам. предсједника
2. Стојић Ратко, одборник СДС

Комисија за равноправност полова
1. Совиљ Валентина, одборница ДНС - предсједник
1. Дуратовић Мирсад, одборник ДФ - зам. предсједника
2. Панић Јована, одборница СДС
3. Мешић Ајдин, одборник СДА
4. Суртов Младен, одборник ПДП

Комисија за младе
1. Велаула Горан, одборник СНСД - предсједник
2. Панић Јована, одборница СДС - зам. предсједника
3. Предојевић Горан, одборник ДНС
4. Савановић Небојша, Омладински савјет
5. Вучковац Светозар, Омладински савјет

Комисија за буџет и финансије
1. Дринић Рајко, одборник СНСД - предсједник
2. Кос Желимир, одборник ДНС - зам. предсједника
3. Грабеж Далибор, одборник ПДП
4. Горана Тимарац Пачариз, представница ДНС
5. Бабић Живко, представник СНСД

Комисија за мјесне заједнице
1. Кабић Драгослав, одборник СНСД - предсједник
1. Гарибовић Сабахудин, одборник СДА - зам. предсједника
2. Јаворић Игор, одборник ДНС
3. Стијепић Раденко, одборник СДС
4. Колар Ранко, одборник СП

Комисија за екологију и заштиту човјекове околине
1. Вучковац Горан, одборник ДНС - предсједник
2. Кабић Драгослав, одборник СНСД - зам. предсједника
3. Стојић Ратко, одборник СДС
4. Стојаковић Неда, представница СНСД
5. Деспотовић Љиљана, представница СП

Одбор за друштвени надзор и представке
1. Стијепић Раденко, одборник СДС - предсједник
2. Милетић Душко, одборник ДНС - зам. предсједника
3. Павловић Далибор, одборник СНСД
4. Мешић Ајдин, одборник СДА
5. Суртов Младен, одборник ПДП

Одбор за регионалну и међународну сарадњу
1. Врховац Дражен, одборник СНСД - предсједник
2. Тубин Милан, одборник СДС - зам. предсједника
3. Старчевић Предраг, одборник ДНС
4. Вујковић Миленко, представник СНСД
5. Хаџић Екрем, представник СДА

Одбор за здравство и социјалну заштиту
1. Јаворић Игор, одборник ДНС - предсједник
2. Вукотић Андрија, одборник СНСД - зам. предсједника
3. Рађеновић Сања, одборница СДС
4. Вуковић Ведрана, представница СНСД
5. Бојановић Драган, представник ДНС

Надзорни одбор
1. Муњиза Сања, представница ДНС - предсједник
2. Дрљача Александар, представник СНСД - зам. предсједника
3. Ранко Јаковљевић, представник ДНС
4. Семанић Алма, представница СДП
5. Петровић Јелена, представница СНСД

Савјет за спорт
1. Предојевић Горан, одборник ДНС - предсједник
2. Миљуш Александар, одборник СНСД - зам. предсједника
3. Тубин Милан, одборник СДС
4. Лишчински Владо, представник ДНС
5. Ивић Младен, представник ДНС

Савјет за културу
1. Брдар Мирковић Оливера, одборница ДНС - предсједник
2. Панић Јована, одборница СДС - зам. предсједника
3. Дуратовић Мирсад, одборник ДФ
4. Миленко Радивојац, представник ДНС
5. Рађеновић Дубравка, представница СНСД

Савјет за безбједност
1. Јакуповић Сеад, одборник СДП - предсједник
2. Башић Дренка, одборница ДНС - зам. предсједника
3. Тубин Милан, одборник СДС
4. Рауш Данко, Форум за безбједност
5. Ђенадија Драшко, Форум за безбједност