Календар дешавања

НОВЕМБАР 2018 ДЕЦЕМБАР 2018 ЈАНУАР 2019
Понедјељак Уторак Сриједа Четвртак Петак Субота Недјеља
1
18:30 Гринч – синхронизован
2
18:30 Гринч – синхронизован
20:00 "На Дрини Ћуприја", монодрама Тихомира Станића
20:30 Робин Худ
3
18:30 Гринч – синхронизован
20:30 Робин Худ
4
18:00 Луткарска представа "Да ли слике спавају"
18:30 Гринч – синхронизован
20:30 Робин Худ
Изложба сликарских радова дјеце и омладине са посебним потребама
5
18:30 Гринч – синхронизован
19:00 Предавање др Горана Шарића "Трагом древних цивилизација Балкана"
20:30 Робин Худ
Изложба сликарских радова дјеце и омладине са посебним потребама
6
18:30 Астерикс и тајна магичног напитка 3Д - синхронизован
20:30 Крид 2
Изложба сликарских радова дјеце и омладине са посебним потребама
7
18:00 Промоција монографије о српском глумцу Петру Краљу
18:30 Астерикс и тајна магичног напитка 3Д - синхронизован
20:30 Крид 2
Изложба сликарских радова дјеце и омладине са посебним потребама
8
18:30 Астерикс и тајна магичног напитка 3Д - синхронизован
20:00 "Женско срце у шињелу", Мирјана Карановић
20:30 Крид 2
Изложба сликарских радова дјеце и омладине са посебним потребама
9
18:30 Астерикс и тајна магичног напитка 3Д - синхронизован
19:00 Обиљежавање Свјетског дана хорског пјевања
20:30 Крид 2
Изложба сликарских радова дјеце и омладине са посебним потребама
10
18:30 Астерикс и тајна магичног напитка 3Д - синхронизован
20:00 "Воз", Звездара театар"
20:30 Крид 2
Изложба сликарских радова дјеце и омладине са посебним потребама
11
18:30 Астерикс и тајна магичног напитка 3Д - синхронизован
20:30 Крид 2
Изложба сликарских радова дјеце и омладине са посебним потребама
12
18:30 Астерикс и тајна магичног напитка 3Д - синхронизован
19:00 Интерни концерт Музичке школе
20:30 Крид 2
Изложба сликарских радова дјеце и омладине са посебним потребама
13
16:30 "Дуго путовање у рат" - аутор Милош Шкундрић
18:00 Предавање и филм о Исидори Секулић у Градској читаоници
18:30 Спајдермен: Нови свијет
20:30 Смртоносне машине
Изложба сликарских радова дјеце и омладине са посебним потребама
14
16:30 "Заборављени адмирал-Ернест Трубриџ" - аутор Слађана Зарић
18:30 Спајдермен: Нови свијет
19:00 Промоција књиге "Дјечија планета"
20:30 Смртоносне машине
Изложба сликарских радова дјеце и омладине са посебним потребама
15
16:30 "Срби на Крфу - сто година од албанске голготе" - аутор Слађана Зарић
18:30 Спајдермен: Нови свијет
20:00 "Необично вече", Жан-Клод Каријер
20:30 Смртоносне машине
Изложба сликарских радова дјеце и омладине са посебним потребама
16
16:30 "Србија у Великом рату" - аутор Слађана Зарић
18:30 Спајдермен: Нови свијет
20:30 Смртоносне машине
17
16:30 "Херој 1914." - аутор Филип Шварм
18:30 Спајдермен: Нови свијет
20:30 Смртоносне машине
18
16:30 "Милунка Савић"- хероина Великог рата" - аутор Слађана Зарић
18:30 Спајдермен: Нови свијет
20:30 Смртоносне машине
19
16:30 "Талог" - Тв драма
18:30 Спајдермен: Нови свијет
20:30 Смртоносне машине
20
19:00 Годишњи концерт СКУД-а "Др Младен Стојановић"
21
19:00 Полугодишњи концерт Музичке школе
22
20:00 "Да сам ја позориште (ја бих се запалила)", мондрама Ене Радовановић
23
24252627282930
31