Календар дешавања

СЕПТЕМБАР 2019 ОКТОБАР 2019 НОВЕМБАР 2019
Понедјељак Уторак Сриједа Четвртак Петак Субота Недјеља
1
19:00 "Дора и изгубљени златни град"
21:00 Филм "Рамбо:до задње капи крви"
2
19:00 "Дора и изгубљени златни град"
21:00 Филм "Рамбо: до задње капи крви"
3
Филм - Џокер у 21.00 часова
Филм - Јанко Стрижић: Фармагедон - синхронизован у 19.00 часова
4
20:30 Отварање изложбе Тијане Којић Галерија
Филм - Џокер у 21.00 часова
Филм - Јанко Стрижић: Фармагедон - синхронизован у 19.00 часова
5
Филм - Џокер у 21.00 часова
Филм - Јанко Стрижић: Фармагедон - синхронизован у 19.00 часова
6
Филм - Џокер у 21.00 часова
Филм - Јанко Стрижић: Фармагедон - синхронизован у 19.00 часова
7
Филм - Џокер у 21.00 часова
Филм - Јанко Стрижић: Фармагедон - синхронизован у 19.00 часова
8
Филм - Џокер у 21.00 часова
Филм - Јанко Стрижић: Фармагедон - синхронизован у 19.00 часова
9
Филм - Џокер у 21.00 часова
Филм - Јанко Стрижић: Фармагедон - синхронизован у 19.00 часова
10
Филм - Близанац
Филм - Јети: Сњежни човјек 3Д - синхронизован
11
Филм - Близанац
Филм - Јети: Сњежни човјек 3Д - синхронизован
12
Филм - Близанац
Филм - Јети: Сњежни човјек 3Д - синхронизован
13
20:00 Премијера представе "Није човјек ко не умре"
Филм - Близанац
Филм - Јети: Сњежни човјек 3Д - синхронизован
14
Филм - Близанац
Филм - Јети: Сњежни човјек 3Д - синхронизован
15
Филм - Близанац
Филм - Јети: Сњежни човјек 3Д - синхронизован
16
Филм - Близанац
Филм - Јети: Сњежни човјек 3Д - синхронизован
17
Филм - Грдана: Господарица зла
Филм - Војна академија 5
18
Филм - Грдана: Господарица зла
Филм - Војна академија 5
19
Филм - Грдана: Господарица зла
Филм - Војна академија 5
20
Филм - Грдана: Господарица зла
Филм - Војна академија 5
21
Филм - Грдана: Господарица зла
Филм - Војна академија 5
22
Филм - Грдана: Господарица зла
Филм - Војна академија 5
23
Филм - Грдана: Господарица зла
24
19:00 Филм "Војна академија 5" у Кину
21:00 Филм "Рат струја"
25
19:00 Филм "Војна академија 5"
21:00 ФИлм "Рат струја"
26
19:00 Филм "Војна академија 5"
21:00 Филм "Рат струја"
27
19:00 Филм "Војна академија 5"
21:00 Филм "Рат струја"
28
19:00 Филм "Војна академија 5"
21:00 Филм "Рат струја"
29
19:00 Филм "Војна академија 5"
21:00 Филм "Рат струја"
30
19:00 Филм "Војна академија 5"
21:00 Филм "Рат струја"
31
Филм - Екипа у 19.00
Филм - Терминатор: Мрачна судбина у 21.00